2005 yılında temelleri atılan Cnc Bilişim, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen bilişim firmaları arasında yer almaktadır.

Cnc Bilişim Hizmetleri icra ihaleleri, finans, otomotiv, inşaat, medya, bilişim, veri merkezi olmak üzere yedi sektörde faaliyet göstermektedir.

Ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Cnc Bilişim, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da Türkiye'de saygın markalar yaratarak çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye'de değişimin öncüleri arasında yer alan Cnc Bilişim, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Cnc Bilişim, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.


PROFESYONELLİK ANLAYIŞI

Görevimizi en yüksek standartlarda yerine getirmeye özen gösteriyor ve sektördeki ilerlemeleri mercek altına alıyoruz.

SAYGI

İnsanlara, çevreye ve yasalara öncelikle saygı duyuyor ve etik kurallar çerçevesinde hareket etmeyi vazgeçilmez bir zorunluluk olarak görüyoruz. Bütün operasyonlarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu bir tarzda hareket ediyoruz.

DİNAMİZM

Dinamik ve esnek operasyon ilkesiyle, şartlar ne olursa olsun hızlı ve sonuç odaklı çalışıyoruz. Her türlü değişime, çevreyi ve koşulları sürekli analiz ederek zamanında karşılık veriyoruz.

İNOVASYON

Müşteri memnuniyetini operasyonun kalbi olarak görüyor ve bütün süreçlerde bu ilkeyi göz önüne alarak sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratıyoruz. Farkındalığın ancak yenilikçi uygulamalar yoluyla hayata geçirileceğinin bilinciyle, sunduğumuz hizmetlerin modern ve yaratıcı olması için çaba sarf ediyoruz.

EKİP ÇALIŞMASI

Ekip çalışmasını kişisel başarının da temeli olarak görüyoruz. İşbirliği, karşılıklı sadakat, uzmanlık ve bilginin paylaşımını içeren ekip çalışması ilkesini bütün operasyonlarımızda kuvvetle destekliyoruz.